Братанчук Володимир Іванович

Онкологічні захворювання. Це група захворювань, кожне зі своєю назвою, їх власним лікуванням, і шансами на контролювання і лікування. По суті онкологічні захворювання утворюються від того, що певна клітина або група клітин починає розмножуватися і безладно рости, витісняючи нормальні клітини.

Кроводачі
Вік 65 років
Необхідно
Друга позитивна, A(II)Rh(+)
Цільна кров
Де здати кров? Миколаївська обласна станція переливання крові
Миколаїв (Миколаївська область), пров. Радіо, 2
Місце лікування
Миколаївська обласна лікарня, відділення гематології
Допомогти
Братанчук Володимир Іванович

Історія реципієнта

Володимир проходить лікування у гематологічному відділенні обласної лікарні. Чоловіка ще дообстежують, щоб обрати правильну стратегію лікування. Але для стабілізації стану вкрай необхідні переливання крові.

Володимирові потрібні донори з 2+ групою крові.

Анна, донька: "Дякую всім небайдужим! Я хочу, щоб мій тато жив і посміхався мені та онукам! Він хоче жити!"

Додано: 18 днів назад. Остання зміна: 19 годин назад.

Відповіді на часті запитання

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.
Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.
Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.
Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.
Слідкуйте за нами у соціальних мережах