Брестовський Ігор Якович

Рак товстого кишечника

Кроводачі
Вік 63 роки
Необхідно
Будь-яка
Цільна кров
Центр крові Комунальний заклад Дніпропетровська обласна станція переливання крові
Дніпро, пр. Б. Хмельницького, 17
Обласний клінічний онкологічний диспансер, онкохірургічне відділення №2
Брестовський Ігор Якович
Рак товстого кишечника. Злоякісна пухлина, яка росте з слизової оболонки, що вистилає стінки товстого кишечника. У більшості випадків пухлина розташовується в сигмовидної, сліпої або прямій кишці.

В квітні 2019 року в Ігора діагностували рак кишечника. Зараз чоловіку планують провести хірургічне втручання, видалити пухлину. Для проведення операції терміново потрібні донори з 1+ групою крові.

Додано: 17 днів назад. Остання зміна: 8 днів назад.
Підпишись на наш канал в Telegram! В каналі ми будемо публікувати цікаві факти, дописи, анонси, що пов'язані з донорством крові, сучасними трендами в медицині та інші інсайти.

Хочу здати кров. Що далі?

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.

Я не бачу контактні дані реципієнта

Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.

Чи можу здати кров реципієнту без реєстрації?

Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.

У мене інша група крові. Що робити?

Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.