Чердинцев Геннадій Іванович

Внутрішня кровотеча. Крововтрата всередині тіла людини, де витікання крові відбувається в порожнинні структури природного походження (шлункова, легенева, ниркова і різні інші порожнини) або в підпростору штучного походження (заочеревинний тип простору, простору між м’язами і інші зони).

Кроводачі
Вік 79 років
Необхідно
Будь-яка
Цільна кров
Центр крові Комунальне неприбуткове підприємство: Київський міський центр крові
Київ, вул. Максима Берлинського, 12
Міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги, відділення судинної хірургії
Допомогти
Чердинцев Геннадій Іванович

Геннадій Іванович потрапив до лікарні з гемоглобіном 90, а зараз цей показник лише 53. Чоловіку проводили гастроскопію, колоноскопію, і було виявлено причину кровотечі. У Геннадія Івановича діагностували ерозію. Основною ж причиною кровотечі стали препарати для розрідження крові.

Альона, донька: "Тата забрали на машині швидкої медичної допомоги з кровотечею невідомого походження. Кровотечу вдалося повністю зупинити, лікарі знайшли причину, а поки потрібно піднімати гемоглобін, який продовжує падати".

Додано: місяць назад. Остання зміна: 9 днів назад.

Подобається те, що ми робимо?

Стань другом і меценатом проекту ДонорUA. Це дозволить нам створювати більше корисного контенту, проводити більше донорських акцій та, як наслідок, допомогати більшій кількості людей.

Підпишись на наш канал в Telegram! В каналі ми будемо публікувати цікаві факти, дописи, анонси, що пов'язані з донорством крові, сучасними трендами в медицині та інші інсайти.

Хочу здати кров. Що далі?

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.

Я не бачу контактні дані реципієнта

Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.

Чи можу здати кров реципієнту без реєстрації?

Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.

У мене інша група крові. Що робити?

Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.