Чуйко Дем'ян Кирилович

Гострий лімфобластний лейкоз. Онкологічне захворювання крові, гостра форма лейкозу (лейкемії), рак білих кров'яних клітин, що характеризується проліферацією і накопиченням ракових, незрілих білих кров'яних тілець, відомих як лімфобласти.

Кроводачі
Вік 6 років
Необхідно
Друга позитивна, A(II)Rh(+)
Тромбоцитна маса
Де здати кров? Тернопільський обласний центр служби крові
Тернопіль, вул. Клінічна, 8
Місце лікування
Тернопільська міська дитяча комунальна лікарня, відділення гематології
Допомогти
Чуйко Дем'ян Кирилович

Історія реципієнта

Маленький Дем'янчик захворів на рак. Дитині проводять хіміотерапію. Внаслідок важких препаратів критично знижуються життєво-важливі показники крові.

В середині-кінці січня потрібно двох донорів для отримання тромбоцитів.

Просимо відгукнутися чоловіків з 2 групою крові.

Додано: 11 днів назад. Остання зміна: 6 днів назад.

Відповіді на часті запитання

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.
Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.
Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.
Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.
Слідкуйте за нами у соціальних мережах