Добровольська Вікторія Георгіївна

АL-амілоїдоз. Це диспротеїноз, що залучає різні органи і системи, що призводить до порушення органної недостатності. Захворювання відносно рідкісне, і суттєвою проблемою є пізня діагностика, особливо амілоїдозу серця. AL-амілоїдоз розвивається в результаті позаклітинного відкладення фібрил, які складаються з моноклональних легких ланцюгів імуноглобулінів (співвідношення лямбда до каппа - 3:1). Навіть при невеликому клон плазматичних клітин можливий розвиток масивного ураження органу даними відкладеннями. Цей стан може супроводжувати множинну мієлому або інші варіанти В-лімфопроліферативних захворювань і діагностуватися синхронно.

Кроводачі
Вік 52 роки
Необхідно
Перша позитивна, O(I)Rh(+)
Тромбоцитна маса
Центр крові Комунальне неприбуткове підприємство: Київський міський центр крові
Київ, вул. Максима Берлинського, 12
Київський центр трансплантації кісткового мозку
Допомогти
Добровольська Вікторія Георгіївна

Протягом 5 років Вікторії не могли поставити точний діагноз. Лише вкінці травня 2019 року в Італії жінці поставили точний діагноз - AL-амілоїдоз. Захворювання дуже рідкісне. Спочатку Вікторія пройшла 3 курси хіміотерапії, а зараз їй зробили трансплантацію кісткового мозку.

Потрібні донори, на 11 листопада, з 1+ групою крові.

Марина, донька: "У моей мамы, Виктории, очень редкое аутоиммуное заболевание - AL амилоидоз (1 случай на миллион). На данный момент, она находится в центре трансплантации костного мозга в г. Киеве. На понедельник 11.11 мне необходимо 2 донора с её группой крови для заготовки тромбоцитарной массы. Также нужны будут доноры на 14.11 - 3 человека и на 18.11 - 2 человека. Очень прошу помощи. Спасибо"

Додано: 7 днів назад. Остання зміна: 6 днів назад.

Подобається те, що ми робимо?

Стань другом і меценатом проекту ДонорUA. Це дозволить нам створювати більше корисного контенту, проводити більше донорських акцій та, як наслідок, допомогати більшій кількості людей.

Підпишись на наш канал в Telegram! В каналі ми будемо публікувати цікаві факти, дописи, анонси, що пов'язані з донорством крові, сучасними трендами в медицині та інші інсайти.

Хочу здати кров. Що далі?

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.

Я не бачу контактні дані реципієнта

Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.

Чи можу здати кров реципієнту без реєстрації?

Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.

У мене інша група крові. Що робити?

Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.