Фірсов Микола Михайлович

Виразка шлунка. Хронічне, періодично рецидивуюче захворювання, при якому в стінці шлунка утворюються глибокі дефекти (рани).

Кроводачі
Вік 69 років
Необхідно
Будь-яка
Цільна кров
Центр крові Віділення трансфузіології Комунальної установи "Запорізька обласна клінічна лікарня" Запорізької обласної ради
Запоріжжя, Горіхівське шосе, 10
Запорізька обласна клінічна лікарня
Допомогти
Фірсов Микола Михайлович

У Миколи була кровотеча через виразку шлунка. Кровотечу зупинено та стан Миколи потребує підтримки у вигляді переливання крові.

Юлія, донька:

Тато зараз знаходиться в реанімації. Просимо донорів допомогти врятувати нашого тата. Дуже вам всім вдячні!

Додано: 14 днів назад. Остання зміна: 14 днів назад.

Подобається, що ми робимо? Хочеш підтримати ДонорUA? Перейди за цим посиланням, та стань другом і меценатом проекту:

Become a patron

Підпишись на наш канал в Telegram! В каналі ми будемо публікувати цікаві факти, дописи, анонси, що пов'язані з донорством крові, сучасними трендами в медицині та інші інсайти.

Хочу здати кров. Що далі?

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.

Я не бачу контактні дані реципієнта

Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.

Чи можу здати кров реципієнту без реєстрації?

Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.

У мене інша група крові. Що робити?

Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.