Герщук Сергій Євгенович

Аневризма аорти. Розширення аорти на понад половину від її нормального діаметру. Зазвичай аневризми не спричинюють ніяких симптомів аж до свого розриву, лише в деяких хворих аневризми зумовлюють біль живота, спини або ніг.

Кроводачі
Вік 59 років
Необхідно
Третя позитивна, B(III)Rh(+)
Цільна кров
Де здати кров? Одеська обласна клінічна лікарня
Одеса, вул. Академіка Заболотного, 32а
Місце лікування
Одеська обласна лікарня, відділення судинної хірургії
Допомогти
Герщук Сергій  Євгенович

Історія реципієнта

Сергієві потрібна уже термінова операція. Аневризма розміром 11×11 сантиметрів, яка загрожує розірватися.

Щоб провести операцію, Сергієві терміново потрібні донори з 3+ групою крові. Через нестачу донорської крові операцію переносять і це ставить під загрозу життя чоловіка.

Кров для Сергія потрібно здавати у Одеській обласній лікарні.

Додано: 21 днів назад. Остання зміна: 16 днів назад.

Відповіді на часті запитання

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.
Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.
Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.
Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.
Слідкуйте за нами у соціальних мережах