Глазкова Марина Володимирівна

Гемолітична анемія. Групова назва захворювань, загальною ознакою яких є посилене руйнування еритроцитів, що обумовлює, з одного боку, анемію і підвищене утворення продуктів розпаду еритроцитів, з іншого боку — реактивно посилений еритропоез.

Кроводачі
Вік 26 років
Необхідно
Будь-яка
Плазма
Цільна кров
Центр крові Комунальний заклад Дніпропетровська обласна станція переливання крові
Дніпро, пр. Б. Хмельницького, 17
Міська клінічна лікарня 4, гематологічне відділення
Допомогти
Глазкова Марина Володимирівна

У Марини складний діагноз: гемолітична анемія (Д 63.8), безперервно-рецидивуючий перебіг, тромбоцитопенія, хронічний персистуючий гепатит, гепаторенальний синдром, хронічний гаетроентероколіт і ще зараз в лютому діагностували гематому в лівій лобній долі.

Здавати можна також у міській багатопрофільній клінічній лікарні №4. Підходять донори з будь-якою групою крові.

Сергій, чоловік: "Діагноз - гемолітична анемія поставили ще в 2011 році, а зараз виникли ще ускладнення. Лікарі кажуть, що важливо вчасно проводити вливання крові та компонентів".

Додано: 10 днів назад. Остання зміна: 2 днів назад.

Подобається те, що ми робимо?

Стань другом і меценатом проекту ДонорUA. Це дозволить нам створювати більше корисного контенту, проводити більше донорських акцій та, як наслідок, допомогати більшій кількості людей.

Підпишись на наш канал в Telegram! В каналі ми будемо публікувати цікаві факти, дописи, анонси, що пов'язані з донорством крові, сучасними трендами в медицині та інші інсайти.

Хочу здати кров. Що далі?

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.

Я не бачу контактні дані реципієнта

Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.

Чи можу здати кров реципієнту без реєстрації?

Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.

У мене інша група крові. Що робити?

Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.