Підтримати ДонорUA

Вже здаєте кров або мрієте стати донором?

Підтримайте популяризацію безоплатного та добровільного донорства крові в Україні. Зареєструйтесь і почніть рятувати життя з ДонорUA вже сьогодні.

Стати донором Підтримати проєкт

Горох Платон Сергійович

B-лімфобластна лімфома. Належить до групи гематологічних захворювань лімфатичної тканини, що характеризуються збільшенням лімфатичних вузлів та/або ураженням різних внутрішніх органів, у яких відбувається безконтрольне накопичення «пухлинних» лімфоцитів.

Кроводачі
Вік 4 роки
Необхідно
Перша позитивна, O(I)Rh(+)
Тромбоцити
Кров (еритроцитна маса)
Де здати кров? Центр служби крові Національної дитячої спеціалізованої лікарні ОХМАТДИТ МОЗ України
Київ, вул. В. Чорновола, 28/1, новий корпус, Сектор Б, Центр служби крові
Місце лікування
Національна дитяча спеціалізована лікарня "ОХМАДИТ", Відділення онкогематології №2
Допомогти
Горох Платон Сергійович

Історія реципієнта

Платонові 4 роки. Хлопчик проходить лікування лімфоми (рак крові) високодозною хіміотерапією.

Внаслідок прийому ліків знижуються життєвоважливі показники крові - гемоглобін та тромбоцити. Дитині потрібні переливання, щоб продовжувати приймати ліки.

Платонові потрібні донори з 1+ групою крові.

Віта, мама: "Мій син зараз лікується в гематологічному відділенні №2. В будь-який час можуть знадобитися донори. Буду вдячна, якщо ви мені в цьому допоможете."

Додано: місяць назад. Остання зміна: 7 днів назад.

Відповіді на часті запитання

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.
Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.
Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.
Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.
Підтримати ДонорUA

Стань другом ДонорUA

Підтримай популяризацію безоплатного та добровільного донорства крові в Україні

Допомогти