Григорчук Олег Сергійович

Ембріональна пухлина. Це ракова пухлина, яка розвивається з ембріональних клітин в області мозочка. Зазвичай спостерігається у дітей, частіше у хлопчиків. Пухлина дуже агресивна пухлина, іноді проростає у стовбур мозку, здатна до метастазам.

Кроводачі
Вік 17 років
Необхідно
Перша позитивна, O(I)Rh(+)
Тромбоцитна маса
Цільна кров
Центр крові Національний інститут раку
Київ, вул. Ломоносова, 33/43, 1-ий поверх
Дитяча онкологія
Допомогти
Григорчук Олег Сергійович

В лютому 2019 року в Олега діагностували ембріональну рабдоміосаркому. Хлопець пройшов 10 блоків хіміотерапії, три операції та 23 променеві терапії. Після лікування в Івано-Франківську Олега направили до столиці. Зараз у нього вкотре сильно впали тромбоцити та гемоглобін. Хлопець потребує ще однієї операції, яку не можливо провести з такими низькими показниками.

Терміново потрібні донори з 1+ або 1- групою крові для здачі тромбоцитів та з 1+ на цільну кров.

Іванна, мама: "В моєї дитини дуже низькі тромбоцити. Організм виснажений операціями, хіміотерапією та променями".

Додано: 8 днів назад. Остання зміна: 8 днів назад.

Подобається те, що ми робимо?

Стань другом і меценатом проекту ДонорUA. Це дозволить нам створювати більше корисного контенту, проводити більше донорських акцій та, як наслідок, допомогати більшій кількості людей.

Підпишись на наш канал в Telegram! В каналі ми будемо публікувати цікаві факти, дописи, анонси, що пов'язані з донорством крові, сучасними трендами в медицині та інші інсайти.

Хочу здати кров. Що далі?

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.

Я не бачу контактні дані реципієнта

Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.

Чи можу здати кров реципієнту без реєстрації?

Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.

У мене інша група крові. Що робити?

Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.