Гута Марія Іванівна

Гостра лейкемія. Це пухлинний процес з первинною локалізацією у кістковому мозку, що характеризується проліферацією та акумуляцією морфологічно незрілих клітин – бластів, які походять з лейкемічно-трансформованих гемопоетичних клітин-попередників, мієлоїдного або лімфоїдного ряду.

Кроводачі
Вік 68 років
Необхідно
Третя позитивна, B(III)Rh(+)
Тромбоцитна маса
Центр крові Львівський обласний центр служби крові
Львів, вул. Пекарська, 65
5-та міська клінічна лікарня, гематологічне відділення
Допомогти
Гута Марія  Іванівна

Марія Іванівна вже пройшла перший курс хіміотерапії і зараз у неї тромбоцити лише 20. Через низькі показники почала кровоточити нирка, донори потрібні терміново, на 7 листопада.

Підходять лише чоловіки до 45 років з 3+ групою крові.

Тетяна, донька: "Все починалось як грип: слабкіть, температура, а вже згодом додалась пневмонія і звернулись до лікарів. Після аналізів, додаткових обстежень 12 жовтня було поатавлено діагноз - гостра лейкемія".

Додано: 9 днів назад. Остання зміна: 8 днів назад.

Подобається те, що ми робимо?

Стань другом і меценатом проекту ДонорUA. Це дозволить нам створювати більше корисного контенту, проводити більше донорських акцій та, як наслідок, допомогати більшій кількості людей.

Підпишись на наш канал в Telegram! В каналі ми будемо публікувати цікаві факти, дописи, анонси, що пов'язані з донорством крові, сучасними трендами в медицині та інші інсайти.

Хочу здати кров. Що далі?

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.

Я не бачу контактні дані реципієнта

Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.

Чи можу здати кров реципієнту без реєстрації?

Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.

У мене інша група крові. Що робити?

Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.