Єганова Любов Олександрівна

Лімфолейкоз. Є злоякісним ураженням, які виникають в лімфатичної тканини. Характеризується воно накопиченням пухлинних лімфоцитів в лімфовузлах, в периферичної крові і в кістковому мозку. Гостра форма лимфолейкоза зовсім недавно ставилася до «дитячих» захворювань зважаючи схильності йому переважно пацієнтів у віці двох-чотирьох років. Сьогодні ж лімфолейкоз, симптоми якого характеризуються власною специфікою, спостерігається частіше серед дорослих.*

Кроводачі
Вік 68 років
Необхідно
Третя позитивна, B(III)Rh(+)
Тромбоцитна маса
Цільна кров
Центр крові Миколаївська обласна станція переливання крові
Миколаїв (Миколаївська область), пров. Радіо, 2
Миколаївської обласної лікарні, Відділення гематології
Допомогти
Єганова Любов Олександрівна

Зараз Любов Олександрівна проходить 9-й курс хіміотерапії. У жінки різко впали показники крові. Їй терміново потрібні донори тромбоцитів з 3(+) та 3(-) групою крові. А також донори цільної крові будь-якої групи на заміну.

Валерія, донька: "Будь ласка, прошу Вашої допомоги. Для моєї матусі потрібні донори крові. А також терміново потрібні донори на ТРОМБОЦИТИ 3(+) та 3(-). Матуся після хіміотерапії, діагноз: лімфолейкоз, зараз у відділенні гематології на лікуванні. Допоможіть будь-ласка!!!

Додано: 8 днів назад. Остання зміна: 8 днів назад.
Слідкуйте за нами у соціальних мережах

Хочу здати кров. Що далі?

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.

Я не бачу контактні дані реципієнта

Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.

Чи можу здати кров реципієнту без реєстрації?

Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.

У мене інша група крові. Що робити?

Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.