Іванкевич Ірина Анатоліївна

Цироз печінки. Кінцевий результат хронічного запального процесу в печінці, при якому у вогнищах запальних змін в її паренхімі відбувається заміщення печінкових дольок сполучною тканиною з утворенням циротичних вузлів. Це призводить до порушення численних функцій печінки (зрушення білкового обміну, дефіцит певних вітамінів, зміни у системі згортання крові тощо).

Кроводачі
Вік 61 рік
Необхідно
Перша позитивна, O(I)Rh(+)
Цільна кров
Центр крові Одеська обласна станція переливання крові
Одеса, пров. Бісквітний, 2
Клініка Святої Катерини, хірургічне відділення
Допомогти
Іванкевич Ірина Анатоліївна

Жінка зараз у важкому стані, у неї кровотеча. Терміново потрібні донори з 1+ групою крові.

Анатолій, син: "В 2018 році у мами діагностували цироз печінки. Зараз у неї шлунково-кишкова кровотеча, терміново потрібна кров".

Додано: 8 днів назад. Остання зміна: 8 днів назад.

Подобається те, що ми робимо?

Стань другом і меценатом проекту ДонорUA. Це дозволить нам створювати більше корисного контенту, проводити більше донорських акцій та, як наслідок, допомогати більшій кількості людей.

Підпишись на наш канал в Telegram! В каналі ми будемо публікувати цікаві факти, дописи, анонси, що пов'язані з донорством крові, сучасними трендами в медицині та інші інсайти.

Хочу здати кров. Що далі?

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.

Я не бачу контактні дані реципієнта

Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.

Чи можу здати кров реципієнту без реєстрації?

Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.

У мене інша група крові. Що робити?

Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.