Підтримати ДонорUA

Вже здаєте кров або мрієте стати донором?

Підтримайте популяризацію безоплатного та добровільного донорства крові в Україні. Зареєструйтесь і почніть рятувати життя з ДонорUA вже сьогодні.

Стати донором Підтримати проєкт

Каплаух Наталія Миколаївна

Лімфома Ходжкіна. Належить до злоякісних пухлин лімфатичної системи. Патологічні лімфоїдні елементи утворюють пухлину, яка в більшості випадків локалізується в лімфатичному вузлі. Також вони можуть накопичуватися в інших частинах тіла – селезінці, печінці, кістковому мозку.

Кроводачі
Вік 45 років
Необхідно Тромбоцити
– Четверта позитивна, AB(IV)Rh(+)
Де здати кров? Національний інститут раку
Київ, вул. Ломоносова, 33/43, 1-ий поверх
Місце лікування
Національний Інститут Раку
Допомогти
Каплаух Наталія Миколаївна

Історія реципієнта

Наталія пройшла курси хіміотерапії в лікуванні раку. Наступний етап лікування - пересадка кісткового мозку, яка не можлива без переливання тромбоцитної маси.

Наталії потрібні донори з 4+ групою крові.

Реципієнтка: "Добрый день. Я Наталья. прошла курс химию терапию, и теперь мне предстоит пересадка стволовых клеток, что бы полностью побороть свою болезнь. лимфому ходжкина. сейчас у меня идет подготовка к пересадке, прохожу высокодозную химию.

После нее очень сильно падают тромбоциты, для их поднятия мне очень очень нужны доноры. прошу Вас помочь мне вылечиться. Кто может - сдайте пожалуйста тромбоциты."

Додано: 8 днів назад. Остання зміна: 6 днів назад.

Відповіді на часті запитання

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.
Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.
Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.
Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.
Підтримати ДонорUA

Стань другом ДонорUA

Підтримай популяризацію безоплатного та добровільного донорства крові в Україні

Допомогти