Карташов Максим Олексійович

Внутрішня кровотеча. Крововтрата всередині тіла людини, де витікання крові відбувається в порожнинні структури природного походження (шлункова, легенева, ниркова і різні інші порожнини) або в підпростору штучного походження (заочеревинний тип простору, простору між м’язами і інші зони).

Кроводачі
Вік 16 років
Необхідно
Перша негативна, O(I)Rh(-)
Цільна кров
Де здати кров? Херсонський обласний центр служби крові
Херсон, Миколаївське шосе, 7
Місце лікування
Херсонська обласна дитяча лікарня
Допомогти
Карташов Максим Олексійович

Історія реципієнта

На завтра 12.01.20 Максимові запланова операція спеціалістами з м. Києва.

Дитина не транспортабельна, тому лікарі будуть з Києва їхати до Херсона.

Крові вже майже немає ніде! Мама дитини благає про допомогу всіх небайдужих!!!

Додано: 9 днів назад. Остання зміна: 8 днів назад.

Відповіді на часті запитання

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.
Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.
Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.
Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.
Слідкуйте за нами у соціальних мережах