Каушнян Людмила Георгіївна

Кесарів розтин

Кроводачі
Вік 36 років
Необхідно
Будь-яка
Цільна кров
Центр крові Одеська обласна клінічна лікарня, відділення трансфузіології
Одеса, вул. Академіка Заболотного, 32а
Обласний перинатальный центр, відділення патології для вагітних
Каушнян Людмила Георгіївна
Кесарів розтин. Метод оперативного розродження, при якому народження дитини відбувається через розріз передньої черевної стінки та матки.

Через центральне передлежання плаценти Людмилі планують проводити кесарів розтин. Через виявлені патології операція буде складна, тому потрібні донори.

Олександра, сусідка по лікарняній палаті:

Очень жаль женщину, сдать кровь ей не кому, а дома ждут ещё трое детишек. Давайте поможем вместе.

Додано: 9 днів назад. Остання зміна: 2 днів назад.
Підпишись на наш канал в Telegram! В каналі ми будемо публікувати цікаві факти, дописи, анонси, що пов'язані з донорством крові, сучасними трендами в медицині та інші інсайти.

Хочу здати кров. Що далі?

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.

Я не бачу контактні дані реципієнта

Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.

Чи можу здати кров реципієнту без реєстрації?

Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.

У мене інша група крові. Що робити?

Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.