Кайрячка Сергій Микитович

Множинна мієлома. Захворювання, що характеризується пухлинним розростанням плазматичних клітин кісткового мозку.

Кроводачі
Вік 64 роки
Необхідно
Друга позитивна, A(II)Rh(+)
Тромбоцитна маса
Де здати кров? Національний інститут раку
Київ, вул. Ломоносова, 33/43, 1-ий поверх
Місце лікування
Національний институт раку
Допомогти
Кайрячка Сергій Микитович

Історія реципієнта

Сергій після високодозової хіміотерапії з трансплантацією кісткового мозку. Наразі у пацієнта ускладнення - зменшення тромбоцитів до критичного рівня. Необхідно переливання тромбоконцентрату.

Сергієві потрібні донори з 2+ групою крові.

Додано: 17 днів назад. Остання зміна: 14 днів назад.

Відповіді на часті запитання

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.
Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.
Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.
Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.
Підтримати ДонорUA

Стань другом ДонорUA

Підтримай популяризацію безоплатного та добровільного донорства крові в Україні

Допомогти