Підтримати ДонорUA

Вже здаєте кров або мрієте стати донором?

Підтримайте популяризацію безоплатного та добровільного донорства крові в Україні. Зареєструйтесь і почніть рятувати життя з ДонорUA вже сьогодні.

Стати донором Підтримати проєкт

Харабар Мілана Андріївна

Мієлодиспластичний синдром. Неопластичні захворювання системи кровотворення, що характеризуються цитопенією периферичної крові, дисплазією в ≥1-му ряду кровотворення, неефективним гемопоезом та частою трансформацією в гострі мієлоїдні лейкози.

Кроводачі
Вік 5 років
Необхідно Гранулоцити
– Третя позитивна, B(III)Rh(+)
Тромбоцити
– Третя позитивна, B(III)Rh(+)
– Третя негативна, B(III)Rh(-)
Кров (еритроцитна маса)
– Третя позитивна, B(III)Rh(+)
Де здати кров? Центр служби крові Національної дитячої спеціалізованої лікарні ОХМАТДИТ МОЗ України
Київ, вул. В. Чорновола, 28/1, новий корпус, Сектор Б, Центр служби крові
Місце лікування
Національна дитяча спеціалізована лікарня Охматдит, відділення онкогеиатології та ТКМ
Допомогти
Харабар Мілана Андріївна

Історія реципієнта

Міланочці 5 рочків. Дитина проходить дообстеження і потребує постійного переливання тромбоконцентрату, щоб розпочати основне лікування. Показники крові падають до критичних і переливання потрібні постійно.

Міланочці потрібні донори з 3+ групою крові.

Дівчинка приїхала на лікування з м. Кропивницький, у родини зовсім немає знайомих у столиці і дуже важко знайти донорів.

Тетяна, мама: "Дитина постійно потребує тромбоконцентрат, його вливають через день, так як тромбоцити на критичному рівні 9!"

Андрій, батько: "Потрібні донори на гранулоцитарний концентрат!!! Я батько, дуже вас благаю допоможіть!!! Ми не місцеві. Шукаем донорів як можем і навіть більше, але результати пошуку ніякі ((( Від цього залежить життя моєї донечки!!! Допоможіть знайти хлопців 3+ які допоможуть!!!"

Додано: 4 місяців назад. Остання зміна: 8 днів назад.

Відповіді на часті запитання

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.
Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.
Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.
Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.
Підтримати ДонорUA

Стань другом ДонорUA

Підтримай популяризацію безоплатного та добровільного донорства крові в Україні

Допомогти