Підтримати ДонорUA

Вже здаєте кров або мрієте стати донором?

Підтримайте популяризацію безоплатного та добровільного донорства крові в Україні. Зареєструйтесь і почніть рятувати життя з ДонорUA вже сьогодні.

Стати донором Підтримати проєкт

Христенко Лариса Дмитрівна

Анемія. Клініко-гематологічний синдром, який характеризується зменшенням вмісту гемоглобіну й еритроцитів в одиниці об'єму крові, що призводить до виникнення кисневого голодування тканин.

Кроводачі
Вік 78 років
Необхідно Кров (еритроцитна маса)
– Друга позитивна, A(II)Rh(+)
Де здати кров? Одеська міська клінічна лікарня № 11
Одеса, Вул. Академіка Воробйова 5г
Місце лікування
Міська клінічна лікарня № 11, відділення
Допомогти
Христенко Лариса Дмитрівна

Історія реципієнта

У Лариси важка анемія. Жінка має онкологічне захворювання, внаслідок якого критично знижується гемоглобін. Потрібно лягати в лікарню для переливання крові.

Жінці терміново потрібні донори з 2+ групою крові.

Додано: 9 днів назад. Остання зміна: 8 днів назад.

Відповіді на часті запитання

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.
Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.
Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.
Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.
Підтримати ДонорUA

Стань другом ДонорUA

Підтримай популяризацію безоплатного та добровільного донорства крові в Україні

Допомогти