ДонорUA допоміг 3000+ реципієнтам знайти донорів крові. Стань патроном ДонорUA та допоможи врятувати ще більше життів разом з нами!
Підтримати ДонорUA на Patreon

Климович Марія Романівна

Коронавірусна хвороба Covid-2019. Гостра респіраторна хвороба, яку спричинює коронавірус SARS-CoV-2 . інфекційна хвороба, яка виникла вперше у грудні 2019 року в місті Ухань, Центральний Китай. Хвороба почалася як спалах, який розвинувся у пандемію. Причиною хвороби став коронавірус SARS-CoV-2 (стара назва 2019-nCoV), циркуляція якого в людській популяції була до грудня 2019 року невідомою. Пандемію цієї хвороби Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) визнала надзвичайною ситуацією в галузі міжнародної охорони здоров'я та внесла заходи з боротьби проти неї до тимчасових рекомендацій згідно з Міжнародними медико-санітарними правилами 2005 року.

Кроводачі
Вік 62 роки
Необхідно
Друга позитивна, A(II)Rh(+)
Тромбоцитна маса
Де здати кров? Львівський обласний центр служби крові
Львів, вул. Пекарська, 65
Місце лікування
Стрийська центральна районна лікарня, відділення інфекційне
Допомогти
Климович Марія  Романівна

Історія реципієнта

Марія захворіла на коронавірусну хворобу. Жінка у важкому стані у Стрийській лікарні.

Внаслідок хвороби у Марії критично знизились показники крові. Марії терміново потрібні донори тромбоцитної маси з 2+ групою крові.

Додано: 21 днів назад. Остання зміна: 20 днів назад.

Відповіді на часті запитання

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.
Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.
Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.
Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.
Слідкуйте за нами у соціальних мережах