Копилов Владислав Євгенович

Остеосаркома. Злоякісна пухлина, що походить з власне кісткової тканини, за гістологічною будовою поділяється на остеогенну саркому, хондросаркому, фіброміксосаркому, міксосаркому, міксохондросаркому тощо.

Кроводачі
Вік 12 роки
Необхідно
Перша негативна, O(I)Rh(-)
Цільна кров
Центр крові Національний інститут раку
Київ, вул. Ломоносова, 33/43, 1-ий поверх
Дитяча онкологія
Допомогти
Копилов Владислав Євгенович

В квітні 2019 року у Владислава діагностували остеогенну саркому великогомілкової кістки. Хлопчику провели 15 блоків хіміотерапії та одну операцію.

З 20 січня потрібні донори з 1- групою крові.

Наталя, мама: "Після цієї хімії у сина дуже критично падають показники, тому ми вже шукаємо донорів".

Додано: 5 місяців назад. Остання зміна: 6 днів назад.

Подобається те, що ми робимо?

Стань другом і меценатом проекту ДонорUA. Це дозволить нам створювати більше корисного контенту, проводити більше донорських акцій та, як наслідок, допомогати більшій кількості людей.

Підпишись на наш канал в Telegram! В каналі ми будемо публікувати цікаві факти, дописи, анонси, що пов'язані з донорством крові, сучасними трендами в медицині та інші інсайти.

Хочу здати кров. Що далі?

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.

Я не бачу контактні дані реципієнта

Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.

Чи можу здати кров реципієнту без реєстрації?

Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.

У мене інша група крові. Що робити?

Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.