Корнєєв Денис Валерійович

Шунтування серця. Операція, яка допомагає відновити кровотік через заблоковані коронарні артерії.

Кроводачі
Вік 49 років
Необхідно
Друга позитивна, A(II)Rh(+)
Цільна кров
Центр крові Київський міський центр серця
Київ, вул. Братиславська, 5а
Відділення лікування коронарної недостатності
Допомогти
Корнєєв Денис Валерійович

30 серпня Денису провели шунтування судин серця. Вдалося розчистити дві з трьох судин. Кров для оперативного втручання виділили, але потрібно повернути використане для інших випадків.

Світлана, жінка: "Проблеми із судинами виникли з 2009 року. Чоловік переніс 4 інфаркти і кожен залишив свій відбиток на здоров'ї. Нещодавно йому зробили коронарографію і виявили, що дві судини біля серця повністю перекриті, а третя лише на 10% відкрита".

Додано: 17 днів назад. Остання зміна: 8 днів назад.

Подобається, що ми робимо? Хочеш підтримати ДонорUA? Перейди за цим посиланням, та стань другом і меценатом проекту:

Become a patron

Підпишись на наш канал в Telegram! В каналі ми будемо публікувати цікаві факти, дописи, анонси, що пов'язані з донорством крові, сучасними трендами в медицині та інші інсайти.

Хочу здати кров. Що далі?

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.

Я не бачу контактні дані реципієнта

Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.

Чи можу здати кров реципієнту без реєстрації?

Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.

У мене інша група крові. Що робити?

Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.