Кость Василь Данилович

Гостра лейкемія

Кроводачі
Вік: 50 років
Потрібні донори:
Будь-яка
Цільна кров
Центр крові: Львівський обласний центр служби крові
Львів, вул. Пекарська, 65
Львівська область

Василь лікується уже рік, переніс 11 хіміотерапій. Зараз розпочали 14 хіміотерапію та відразу впали показники лейкоцитів.

Анна, дружина:

Мій чоловік не скаржився на здоров'я ніколи, а рік назад просто знепритомнів. Потрапив у лікарню, де після обстеження у нього виявили лейкемію.

Гостра лейкемія — це злоякісне захворювання системи крові, що характеризується ураженням кісткового мозку морфологічно незрілими, бластними клітинами — відповідними родопочатківцями одного із паростків кровотворення.

! Умови: Заплануйте кроводачу через Кабінет донора. Після успішної здачі крові чи її компонентів просимо підтвердити свою кроводачу в системі ДонорUA, а також в реєстратурі центру потрібно вказати, що здаєте для Кость Василь, 5-та міська клінічна лікарня, гематологічне відділення. Таким чином ми можемо контролювати потребу в крові чи її компонентів і вчасно допомогти!

Додано: 2 місяців назад. Остання зміна: 3 днів назад


Я готовий здати кров реципієнту, що далі?

1. Зареєструйтесь на сайті ДонорUA в ролі донора крові (якщо ви цього ще не зробили). Переконайтесь, що ваша група крові та резус підходять обраному реципієнту.

2. В персональному кабінеті заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. Як це зробити, читайте тут.

3. Ознайомтесь з графіком роботи центра крові, в якому потрібно здати кров для реципієнта.

4. Здайте кров та візьміть довідку в центрі крові про здійснену кроводачу.

5. В своєму персональному кабінеті зробіть відмітку, що ви здали кров.

Якщо ви хочете взяти участь в бонусній програмі та отримувати подарунки від наших партнерів, прикріпіть довідку до вашої кроводачі в персональному кабінеті та відправте її на затвердження. Після того, як кроводача буде підтверджена (зазвичай протягом 2-3 днів), ви отримаєте бонусні бали, які можна буде обміняти на ті чи інші подарунки від наших партнерів. З деталями можна ознайомитись тут і тут.

Як мені зв'язатись з реципієнтом чи його представником?

На жаль, ми зіштовхнулись з випадками шахрайства зі сторони недобросовісних громадян і тому приховали контактні дані реципієнтів задля уникнення прикрих інцидентів.

Якщо вам потрібно уточнити ті чи інші деталі, будь ласка, дзвоніть на телефон +38 (067) 208-03-03 або пишіть на електронну адресу .

Фейсбук

2014-2017 © ВМГО "Асоціація молодих донорів України"
Проект розроблено компанією DevRain Solutions