Красоткін Юлій Васильович

Гострий лімфобластний лейкоз. Онкологічне захворювання крові, гостра форма лейкозу (лейкемії), рак білих кров'яних клітин, що характеризується проліферацією і накопиченням ракових, незрілих білих кров'яних тілець, відомих як лімфобласти.

Кроводачі
Вік 86 років
Необхідно
Перша позитивна, O(I)Rh(+)
Тромбоцитна маса
Цільна кров
Де здати кров? Львівський обласний центр служби крові
Львів, вул. Пекарська, 65
Місце лікування
Лікарня №5, гематологія
Допомогти
Красоткін Юлій Васильович

Історія реципієнта

Юлій проходить лікування лейкозу. Чоловік отримує хіміотерапію, внаслідок якої знижуються показники крові.

Юлію потрібні донори тромбоцитної маси з першою мінус групою крові. Тільки чоловіки. А також донори цільної крові з рідкісною 1 мінус групою.

Наталія, донька: "Батько починає хіміотерапію. Потрібні тромбоцити, еритроцити."

Додано: 16 днів назад. Остання зміна: 20 годин назад.

Відповіді на часті запитання

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.
Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.
Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.
Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.
Підтримати ДонорUA

Стань другом ДонорUA

Підтримай популяризацію безоплатного та добровільного донорства крові в Україні

Допомогти