Кравченко Максим В'ячеславович

Гострий лімфобластний лейкоз. Онкологічне захворювання крові, гостра форма лейкозу (лейкемії), рак білих кров'яних клітин, що характеризується проліферацією і накопиченням ракових, незрілих білих кров'яних тілець, відомих як лімфобласти.

Кроводачі
Вік 4 роки
Необхідно
Третя позитивна, B(III)Rh(+)
Тромбоцитна маса
Центр крові Київська обласна клінічна лікарня
Київ, вул. Багговутівська, 1а, корп. 13
Київська обласна клінічна лікарня, Відділення дитячої онкогематології
Допомогти
Кравченко Максим В'ячеславович

Більше року тому Максиму поставили діагноз - гострий лімфобластний лейкоз. Мама з хлопчиком упішно пройшли лікування і їх відпустили додому.

Та тиждень тому у Максима піднялась температура і їх знову направили до лікарні. Після всіх необхідних аналізів виявилось, що хвороба повернулась.

Інна, мама: "Страшне слово - рецидив. Краще я б його не знала. Ми зараз проходимо перший блок хімії, на черзі ще два. Після них лікарями буде прийматись рішення чи потрібна пересадка кісткового мозку."

Додано: 14 днів назад. Остання зміна: 12 днів назад.

Подобається, що ми робимо? Хочеш підтримати ДонорUA? Перейди за цим посиланням, та стань другом і меценатом проекту:

Become a patron

Підпишись на наш канал в Telegram! В каналі ми будемо публікувати цікаві факти, дописи, анонси, що пов'язані з донорством крові, сучасними трендами в медицині та інші інсайти.

Хочу здати кров. Що далі?

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.

Я не бачу контактні дані реципієнта

Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.

Чи можу здати кров реципієнту без реєстрації?

Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.

У мене інша група крові. Що робити?

Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.