Кришталь Лариса Олександрівна

Множинна мієлома

Кроводачі
Вік 65 років
Необхідно
Будь-яка
Цільна кров
Центр крові Комунальний неприбутковий заклад: Київський міський центр крові
Київ, вул. Максима Берлинського, 12
Київська міська клінічна лікарня № 9, друге гематологічне відділення
Кришталь Лариса  Олександрівна
Множинна мієлома. Захворювання, що характеризується пухлинним розростанням плазматичних клітин кісткового мозку.

У 2016 році у Лариси діагностували множинну мієлому. Жінка проходить довге лікування хіміотерапією. Зараз у Лариси низький гемоглобін, через що вона погано себе почуває і потребує допомоги донорів з будь-якою групою крові.

Додано: 6 днів назад. Остання зміна: 6 днів назад.
Підпишись на наш канал в Telegram! В каналі ми будемо публікувати цікаві факти, дописи, анонси, що пов'язані з донорством крові, сучасними трендами в медицині та інші інсайти.

Хочу здати кров. Що далі?

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.

Я не бачу контактні дані реципієнта

Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.

Чи можу здати кров реципієнту без реєстрації?

Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.

У мене інша група крові. Що робити?

Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.