Куц Валентина Титівна

Гостра лейкемія. Це пухлинний процес з первинною локалізацією у кістковому мозку, що характеризується проліферацією та акумуляцією морфологічно незрілих клітин – бластів, які походять з лейкемічно-трансформованих гемопоетичних клітин-попередників, мієлоїдного або лімфоїдного ряду.

Кроводачі
Вік 45 років
Необхідно
Четверта позитивна, AB(IV)Rh(+)
Тромбоцитна маса
Де здати кров? Волинський обласний центр служби крові
Луцьк, пр. Волі, 47
Місце лікування
Волинська обласна лікарня, гематологічне відділення
Допомогти
Куц Валентина  Титівна

Історія реципієнта

З квітня Валентина лікується від лейкемії. Після чергового блоку хіміотерапії у жінки критично знизились показники тромбоцитів.

Валентині терміново потрібні донори тромбоцитної маси з 4+ групо крові.

Світлана, донька: "Дуже необхідна тромбоцитна маса. Діагноз - гостра Т-лімфоїдна лейкемія. Прошу небайдужих відгукнутися."

Додано: 2 місяців назад. Остання зміна: 18 днів назад.

Відповіді на часті запитання

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.
Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.
Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.
Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.
Слідкуйте за нами у соціальних мережах