Підтримати ДонорUA

Вже здаєте кров або мрієте стати донором?

Підтримайте популяризацію безоплатного та добровільного донорства крові в Україні. Зареєструйтесь і почніть рятувати життя з ДонорUA вже сьогодні.

Стати донором Підтримати проєкт

Кузьма Віра Ігорівна

Вроджений порок серця. Це хвороба, що вражає серцеві клапани, при якому порушується серцевий кровотік і робота самого органу. Ця недуга характеризується різноманіттям аномалій розвитку, як самого серця, так і його судин.

Кроводачі
Вік 3 міс.
Необхідно
Будь-яка
Кров (еритроцитна маса)
Де здати кров? Інститут серця МОЗ України (Київський міський центр серця). Відділення трансфузіології
Київ, вул. Братиславська, 5А
Місце лікування
Інститут серця МОЗ України, Відділення реанімації
Допомогти
Кузьма Віра Ігорівна

Історія реципієнта

Новонароджена дівчинка Вірочка перебуває в Інституті серця у реанімації. Дівчинці майже два місяці, вона перенесла дві складні операції на серці.

Зараз терміново слід робити переливання. Для Вірочки можна здавати кров будь-якої групи.

Додано: 2 місяців назад. Остання зміна: 2 місяців назад.

Відповіді на часті запитання

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.
Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.
Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.
Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.
Підтримати ДонорUA

Стань другом ДонорUA

Підтримай популяризацію безоплатного та добровільного донорства крові в Україні

Допомогти