Квока Анатолій Михайлович

Гострі лейкози. Група швидко прогресуючих захворювань, що характеризуються розростанням найбільш молодих, недиференційованих клітин, які втратили здатність до визрівання.

Кроводачі
Вік 69 років
Необхідно
Будь-яка
Цільна кров
Центр крові Комунальний заклад охорони здоров'я Харківський обласний центр служби крові
Харків, вул. Клочківська, 366
Центральна районна лікарня (с.Кегичівка), терапія
Допомогти
Квока Анатолій Михайлович

В травня 2019 року в Анатолія Михайловича виявили гострий лейкоз. До лікарні він поступив з низьким гемоглобіном. 2-3 рази в місяць чоловіку вливають кров та компоненти. Організм ослаблений, чоловіку важко рухатись, майже весь час він лежить. Зараз вкотре потрібні донори, щоб підняти показники крові.

Додано: 21 днів назад. Остання зміна: 2 днів назад.

Подобається, що ми робимо? Хочеш підтримати ДонорUA? Перейди за цим посиланням, та стань другом і меценатом проекту:

Become a patron

Підпишись на наш канал в Telegram! В каналі ми будемо публікувати цікаві факти, дописи, анонси, що пов'язані з донорством крові, сучасними трендами в медицині та інші інсайти.

Хочу здати кров. Що далі?

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.

Я не бачу контактні дані реципієнта

Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.

Чи можу здати кров реципієнту без реєстрації?

Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.

У мене інша група крові. Що робити?

Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.