Левчук Євгеній Володимирович

Онкологічні захворювання. Це група захворювань, кожне зі своєю назвою, їх власним лікуванням, і шансами на контролювання і лікування. По суті онкологічні захворювання утворюються від того, що певна клітина або група клітин починає розмножуватися і безладно рости, витісняючи нормальні клітини.

Кроводачі
Вік 57 років
Необхідно
Третя позитивна, B(III)Rh(+)
Цільна кров
Де здати кров? Комунальне підприємство Дніпровська обласна станція переливання крові
Дніпро, пр. Б. Хмельницького, 17
Місце лікування
Новомосковська центральна районна лiкарня ДОР, Терапевтичне відділення
Допомогти
Левчук Євгеній Володимирович

Історія реципієнта

Євгеній очікує на діагноз за результатами пункції. У чоловіка сильно падають показники крові. Вже було зроблено кілька переливань. Потрібна допомога донорів з будь-якою групою крові.

Надія, дружина: "Нам нужна кровь для переливания, мы два пинсионера, не в состоянии оплатить кровь и в связи с этим ищем доноров. Помогите пожалуйста!!!"

На станції переливання просимо вказувати, що кров для Новомосковської центральної районної лікарні ДОР, Терапевтичне відділення.

Додано: 28 днів назад. Остання зміна: 14 днів назад.

Відповіді на часті запитання

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.
Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.
Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.
Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.
Слідкуйте за нами у соціальних мережах