Литвиненко Віра Кузьмівна

Гострий мієлобластний лейкоз. Гетерогенна група онкологічних захворювань людини, що виникають у результаті мутації протоонкогенів у мієлоїдній лінії кровотворних клітин. ГМЛ характеризується швидким ростом числа аномальних клітин, що накопичуються в кістковому мозку та периферійній крові і заважають росту і розвитку нормальних клітин крові.

Кроводачі
Вік 69 років
Необхідно
Перша позитивна, O(I)Rh(+)
Тромбоцитна маса
Центр крові Комунальний заклад «Дніпропетровська міська багатопрофільна клінічна лікарня №4» ДОР, відділення трансфузіології
Дніпро, вул. Ближня, 31
Дніпровська міська лікарня №4, гематологічне відділення
Допомогти
Литвиненко  Віра Кузьмівна

Віра лікується від раку крові. У жінки дуже впали показники крові, і їй терміново потрібні донори з 1+ групою крові для здачі тромбоцитної маси. Здавати тромбоцити для Віри потрібно у відділенні трансфузіології Дніпровської міської лікарні №4 (вул. Ближня, 31)

Олександр, син: "Допоможіть врятувати матір. Терміново потрібні донори крові 1+ (тромбоцитна маса), дуже благаю."

Додано: 8 днів назад. Остання зміна: 8 днів назад.
Слідкуйте за нами у соціальних мережах

Хочу здати кров. Що далі?

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.

Я не бачу контактні дані реципієнта

Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.

Чи можу здати кров реципієнту без реєстрації?

Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.

У мене інша група крові. Що робити?

Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.