Підтримати ДонорUA

Вже здаєте кров або мрієте стати донором?

Підтримайте популяризацію безоплатного та добровільного донорства крові в Україні. Зареєструйтесь і почніть рятувати життя з ДонорUA вже сьогодні.

Стати донором Підтримати проєкт

Лопоха Марія Сергіївна

Гострий лімфобластний лейкоз. Онкологічне захворювання крові, гостра форма лейкозу (лейкемії), рак білих кров'яних клітин, що характеризується проліферацією і накопиченням ракових, незрілих білих кров'яних тілець, відомих як лімфобласти.

Кроводачі
Вік 10 років
Необхідно Кров (еритроцитна маса)
– Друга позитивна, A(II)Rh(+)
Тромбоцити
– Друга позитивна, A(II)Rh(+)
– Друга негативна, A(II)Rh(-)
Де здати кров? Центр служби крові Національної дитячої спеціалізованої лікарні ОХМАТДИТ МОЗ України
Київ, вул. В. Чорновола, 28/1, новий корпус, Сектор Б, Центр служби крові
Місце лікування
Національна дитяча спеціалізована лікарня "ОХМАДИТ", Відділення онкогематології
Допомогти
Лопоха Марія Сергіївна

Історія реципієнта

Марічка лікується від раку крові.

У дівчинки через хіміотерапію критично знижуються показники крові. Без переливання тромбоцитної маси подальше лікування неможливе, через великий ризик кровотечі.

Тромбомаса та кров потрібні постійно, починаючи з 04.11.2021

Марії потрібні донори з 2+ групою.

Сергій, тато: "Лікуємось з 08.05.2021р. Спочатку лікувались в Луцьку. Самі з Волинської області і знайомих у Києві мало. Дуже складно знайти донорів. Приїхали для проходження високодозової хіміотерапії."

Додано: місяць назад. Остання зміна: 5 днів назад.

Відповіді на часті запитання

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.
Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.
Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.
Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.
Підтримати ДонорUA

Стань другом ДонорUA

Підтримай популяризацію безоплатного та добровільного донорства крові в Україні

Допомогти