Мадяр Анжеліка Віталіївна

Гострий лімфобластний лейкоз. Онкологічне захворювання крові, гостра форма лейкозу (лейкемії), рак білих кров'яних клітин, що характеризується проліферацією і накопиченням ракових, незрілих білих кров'яних тілець, відомих як лімфобласти.

Кроводачі
Вік 12 роки
Необхідно
Друга позитивна, A(II)Rh(+)
Тромбоцитна маса
Цільна кров
Центр крові Національна дитяча спеціалізована лікарня ОХМАТДИТ
Київ, вул. В. Чорновола, 28/1, новий корпус, Сектор Б, центр служби крові
Третє гематологічне відділення
Допомогти
Мадяр Анжеліка Віталіївна

Дівчинка проходила гормональне лікування, яке було направлено на виведення лейкоцитів. Нещодавно, після другої хіміотерапії її стан погіршився, було хімічне отруєння. Зараз показники дуже погано піднімаються, постійно потрібна цільна кров та тромбоцити.

Підходять донори, лише чоловіки до 45 років, з 2+групою крові для здачі тромбоцитів та чоловіки і жінки з 2+ групою крові для еритроцитної маси.

Віталій, тато: "Ще влітку донечка здавала аналізи для школи і все було добре, а нещодавно піднялась температура, думали звичайний грип. Після звернення до лікарів були шоковані діагнозом - гострий лімфобластний лейкоз . Показники лейкоцитів були неймовірно високі".

Додано: місяць назад. Остання зміна: 9 днів назад.

Подобається те, що ми робимо?

Стань другом і меценатом проекту ДонорUA. Це дозволить нам створювати більше корисного контенту, проводити більше донорських акцій та, як наслідок, допомогати більшій кількості людей.

Підпишись на наш канал в Telegram! В каналі ми будемо публікувати цікаві факти, дописи, анонси, що пов'язані з донорством крові, сучасними трендами в медицині та інші інсайти.

Хочу здати кров. Що далі?

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.

Я не бачу контактні дані реципієнта

Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.

Чи можу здати кров реципієнту без реєстрації?

Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.

У мене інша група крові. Що робити?

Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.