Максименко Микола Павлович

Перитоніт. Запалення очеревини; часто виникає як ускладнення запальних захворювань органів черевної порожнини та при травмі живота.

Кроводачі
Вік 49 років
Необхідно
Перша негативна, O(I)Rh(-)
Тромбоцитна маса
Цільна кров
Де здати кров? Кіровоградська обласна станція переливання крові
Кропивницький, вул. Преображенська, 88
Місце лікування
Кіровоградська обласна лікарня, відділення реанімація
Допомогти
Максименко  Микола  Павлович

Історія реципієнта

Микола переніс три операції за останні кілька днів. Чоловік у дуже важкому стані з підозрою на сепсис. Знаходиться в реанімації. Миколі терміново потрібні донори тромбоцитної маси та цільної крові рідкісної 1 мінус групи крові.

Ситуація критична, крові взагалі немає в запасах. Просимо донорів відгукнутися.

Додано: 16 днів назад. Остання зміна: 16 днів назад.

Відповіді на часті запитання

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.
Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.
Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.
Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.
Слідкуйте за нами у соціальних мережах