Маловик Сергій Сергійович

Гострий лімфобластний лейкоз. Онкологічне захворювання крові, гостра форма лейкозу (лейкемії), рак білих кров'яних клітин, що характеризується проліферацією і накопиченням ракових, незрілих білих кров'яних тілець, відомих як лімфобласти.

Кроводачі
Вік 15 років
Необхідно
Перша позитивна, O(I)Rh(+)
Тромбоцитна маса
Центр крові Комунальне підприємство Дніпровська обласна станція переливання крові
Дніпро, пр. Б. Хмельницького, 17
Дніпропетровська обласна дитяча клінічна лікарня, онкогематологічний центр, відділення гематологія
Допомогти
Маловик Сергій Сергійович

Сергійко лікується з 30 квітня в онкогематологічному центрі дитячої лікарні. У хлопчика вже завершився перший блок хіміотерапії, на неділю, 17 травня, заплановано другий блок.

У дитини дуже низькі показники тромбоцитів і гемоглобіну. Для успішного продовження лікування дуже потрібні донори тромбоцитної маси з 1+ групою крові.

Юлія, мама: "Ребенок находиться в детской областной на лечении, лечение только началось, переливания с первого дня, просим помощи для моего ребенка Сережи."

Додано: 14 днів назад. Остання зміна: 5 днів назад.
Слідкуйте за нами у соціальних мережах

Хочу здати кров. Що далі?

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.

Я не бачу контактні дані реципієнта

Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.

Чи можу здати кров реципієнту без реєстрації?

Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.

У мене інша група крові. Що робити?

Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.