Підтримати ДонорUA

Вже здаєте кров або мрієте стати донором?

Підтримайте популяризацію безоплатного та добровільного донорства крові в Україні. Зареєструйтесь і почніть рятувати життя з ДонорUA вже сьогодні.

Стати донором Підтримати проєкт

Манукян Тигран Мгерович

Гострий лімфобластний лейкоз. Онкологічне захворювання крові, гостра форма лейкозу (лейкемії), рак білих кров'яних клітин, що характеризується проліферацією і накопиченням ракових, незрілих білих кров'яних тілець, відомих як лімфобласти.

Кроводачі
Вік 2 роки
Необхідно Тромбоцити
– Третя позитивна, B(III)Rh(+)
– Третя негативна, B(III)Rh(-)
Кров (еритроцитна маса)
– Третя позитивна, B(III)Rh(+)
Де здати кров? Центр служби крові Національної дитячої спеціалізованої лікарні ОХМАТДИТ МОЗ України
Київ, вул. В. Чорновола, 28/1, новий корпус, Сектор Б, Центр служби крові
Місце лікування
Національна дитяча спеціалізована лікарня "ОХМАДИТ", Відділення онкогематології
Допомогти
Манукян Тигран Мгерович

Історія реципієнта

Тиграну 2 рочки.

Цього літа хлопчик захворів на рак крові. Дитині проводять складне лікування - Тигран отримує хіміотерапію, внаслідок якої критично знижу.ться показники крові. Є високий ризик кровотечі і при поганих показниках аналіів лікування доводиться припиняти.

Тиграну потрібна цільна кров і тромбоцитна маса 3+ групи.

Яна, мама: "Ми приїхали на лікування з Луганської області. В Києві знайомих обмаль і знайти донорів дуже складно. Допоможіть нашому синочку одужати!"

Додано: 2 місяців назад. Остання зміна: 5 днів назад.

Відповіді на часті запитання

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.
Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.
Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.
Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.
Підтримати ДонорUA

Стань другом ДонорUA

Підтримай популяризацію безоплатного та добровільного донорства крові в Україні

Допомогти