Мар'юк Катерина Олександрівна

Лімфома Ходжкіна. Належить до злоякісних пухлин лімфатичної системи. Патологічні лімфоїдні елементи утворюють пухлину, яка в більшості випадків локалізується в лімфатичному вузлі. Також вони можуть накопичуватися в інших частинах тіла – селезінці, печінці, кістковому мозку.

Кроводачі
Вік 13 роки
Необхідно
Четверта позитивна, AB(IV)Rh(+)
Тромбоцитна маса
Де здати кров? Центр служби крові Національної дитячої спеціалізованої лікарні ОХМАТДИТ МОЗ України
Київ, вул. В. Чорновола, 28/1, новий корпус, Сектор Б, центр служби крові
Місце лікування
Відділення трансплантації кісткового мозку
Допомогти
Мар'юк Катерина Олександрівна

Історія реципієнта

Каті зробили трансплантацію кісткового мозку від тата. Дівчинка після тривалого лікування заходить в ремісію. Для успішного завершення лікування Катрусі потрібні донори - щонайменше 10 осіб на тиждень. Потрібні донори з 4+ або 4- для здачі тромбоцитів.

Юлія, мама: "В квітні 2015 року ми звернулись до лікарів через збільшений лімфоузол, тоді Каті призначили аналізи, додаткові обстеження і поставили діагноз - лімфома Ходжкіна. Після проведення лікування хвороба відступила, наступила ремісія. Через 8 місяців стався рецидив, знову довге лікування, аутотрансплантація кісткового мозку. Здавалося все позаду, аж доки в березні 2019 року не стався другий рецидив і знову розпочалося лікування".

Додано: 10 місяців назад. Остання зміна: 4 годин назад.

Відповіді на часті запитання

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.
Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.
Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.
Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.
Слідкуйте за нами у соціальних мережах