Мельник Олександр Володимирович

Остеосаркома. Злоякісна пухлина, що походить з власне кісткової тканини, за гістологічною будовою поділяється на остеогенну саркому, хондросаркому, фіброміксосаркому, міксосаркому, міксохондросаркому тощо.

Кроводачі
Вік 18 років
Необхідно
Друга негативна, A(II)Rh(-)
Плазма
Тромбоцитна маса
Цільна кров
Де здати кров? Національний інститут раку
Київ, вул. Ломоносова, 33/43, 1-ий поверх
Місце лікування
Національний інститут раку, дитяча онкологія
Допомогти
Мельник Олександр Володимирович

Історія реципієнта

Сашко приїхав в інститут раку із Закарпаття на операцію.

Хлопчикові терміново потрібні донори крові та плазми рідкісної 2 мінус групи крові. А також донори тромбоцитної маси з 2 плюс та мінус групою крові.

Андріана, мама: "Шукаю донорів для сина на операцію. Просимо допомоги."

Додано: 9 днів назад. Остання зміна: 7 днів назад.

Відповіді на часті запитання

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.
Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.
Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.
Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.
Слідкуйте за нами у соціальних мережах