Мєдвєдєв Микита Олександрович

Дефект міжпередсердної перегородки

Кроводачі
Вік: 2 роки
Потрібні донори:
Будь-яка
Цільна кров
Центр крові: Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України
Київ, вул. Чорновола, 28/1, корпус 2
Київська область

Ми з народження знали, що у Микити є вада серця. Та там, де ми проживали не було змоги обстежуватись. Постійно потрібно було їздити з Лисичанська в Сєвєродонецьк, а шуми в серці та звуження легеневої артерії потрібно було лікувати за допомогою операції в Києві.

Людмила, мама:

Микиті будуть робити операцію на цьому тижні і без допомоги донорів нам не обійтись.

Дефектом міжпередсердної перегородки називають вроджений порок серця , при якому між правим і лівим передсердям є отвір. Через нього кров з лівих відділів серця закидається в праві, що призводить до перевантаження правих відділів і малого кола кровообігу. Дефект міжпередсердної перегородки стає причиною порушення роботи серця і легенів через різницю тиску в передсердях.

! Умови: Заплануйте кроводачу через Кабінет донора. Після успішної здачі крові чи її компонентів просимо підтвердити свою кроводачу в системі ДонорUA, а також в реєстратурі потрібно вказати, що здаєте для Мєдвєдєв Микита Олександрович, вул. Мельникова 24. Таким чином ми можемо контролювати потребу в крові чи її компонентів і вчасно допомогти!

Додано: 11 днів назад.

Я готовий здати кров реципієнту, що далі?

  1. Зареєструйтесь на сайті ДонорUA в ролі донора крові (якщо ви цього ще не зробили). Переконайтесь, що ваша група крові та резус підходять обраному реципієнту.
  2. В персональному кабінеті заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. Як це зробити, читайте тут.
  3. Ознайомтесь з графіком роботи центра крові, в якому потрібно здати кров для реципієнта.
  4. Здайте кров та візьміть довідку в центрі крові про здійснену кроводачу.
  5. В своєму персональному кабінеті зробіть відмітку, що ви здали кров.
  6. Якщо ви хочете взяти участь в бонусній програмі та отримувати подарунки від наших партнерів, прикріпіть довідку до вашої кроводачі в персональному кабінеті та відправте її на затвердження. Після того, як кроводача буде підтверджена (зазвичай протягом 2-3 днів), ви отримаєте бонусні бали, які можна буде обміняти на ті чи інші подарунки від наших партнерів. З деталями можна ознайомитись тут і тут.
  7. Є питання чи проблеми? Пишіть на електронну адресу .

Як мені зв'язатись з реципієнтом чи його представником?

На жаль, ми зіштовхнулись з випадками шахрайства зі сторони недобросовісних громадян і тому приховали контактні дані реципієнтів задля уникнення прикрих інцидентів. Якщо вам потрібно уточнити ті чи інші деталі, будь ласка, дзвоніть на телефон гарячої лінії +38 (067) 208-03-03 або пишіть на електронну адресу .


Останні новини

Коментарі

Бажаєте допомогти?

Для того, щоб дізнатись, як допомогти проекту, перейдіть на цю сторінку.

Фейсбук

2014-2017 © Асоціація молодих донорів України
Udonors – the most intelligent system for recruiting blood donors.