Миколаївська обласна станція переливання крові

Поповнення запасів банку крові

Кроводачі
Вік 8 років
Необхідно
Друга позитивна, A(II)Rh(+)
Цільна кров
Центр крові Миколаївська обласна станція переливання крові
Миколаїв (Миколаївська область), пров. Радіо, 2
Допомогти
Миколаївська обласна станція переливання крові

На Миколаївській обласній станції переливання крові не вистачає 2+ групи крові. Багато людей хворіє, багато хто з донорів не встигає відновлюватися і т.д. - багато чинників, що спричинили поточну ситуацію. В той же час хворих у лікарнях міста дуже багато, а попереду святкові вихідні. Якщо саме ви маєте зараз можливість здати кров - не зволікайте, не думайте, що здасть хтось інший!

Додано: 10 місяців назад. Остання зміна: 5 днів назад.

Подобається, що ми робимо? Хочеш підтримати ДонорUA? Перейди за цим посиланням, та стань другом і меценатом проекту:

Become a patron

Підпишись на наш канал в Telegram! В каналі ми будемо публікувати цікаві факти, дописи, анонси, що пов'язані з донорством крові, сучасними трендами в медицині та інші інсайти.

Хочу здати кров. Що далі?

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.

Я не бачу контактні дані реципієнта

Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.

Чи можу здати кров реципієнту без реєстрації?

Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.

У мене інша група крові. Що робити?

Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.