ДонорUA допоміг 3000+ реципієнтам знайти донорів крові. Стань патроном ДонорUA та допоможи врятувати ще більше життів разом з нами!
Підтримати ДонорUA на Patreon

Микуляк Денис Дмитрович

Саркома Юінга (дифузна ендотеліома або ендотеліальна мієлома). Злоякісна пухлина кісткового скелета. Саркома Юінга, як правило, вражає нижню частину довгих трубчастих кісток, ребра, таз, лопатку, хребет і ключицю.

Кроводачі
Вік 6 років
Необхідно
Третя негативна, B(III)Rh(-)
Тромбоцитна маса
Де здати кров? Національний інститут раку
Київ, вул. Ломоносова, 33/43, 1-ий поверх
Місце лікування
Національний інститут раку, Відділення дитячої онкології
Допомогти
Микуляк Денис Дмитрович

Історія реципієнта

Денис з березня місяця лікується від раку у відділенні дитячої онкології. Хлопчик пройшов два курси хіміотерапїі.

Лікування дуже виснажливе для дитячого організму, від препаратів у Дениса критично знижуються показники крові. Хлопчикові постійно потрібна допомога донорів.

Денискові терміново потрібен донор тромбоцитної маси з 3 групою крові. Резус може бути плюс і мінус.

Тетяна, мама: "Ми приїхали на лікування з Хмельницької області. Знайомих у Києві майже нема, і багато з них відгукнулися, але мають протипокази до здачі крові або хворіють на ковід. Просимо донорів допомогти Денискові одужати!"

Додано: 15 днів назад. Остання зміна: 14 днів назад.

Відповіді на часті запитання

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.
Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.
Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.
Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.
Слідкуйте за нами у соціальних мережах