Мишко Олег Іванович

Хронічний лімфолейкоз. Онкологічне захворювання крові, що уражає лімфоїдний росток кровотворення та належить до групи хронічних лейкозів.

Кроводачі
Вік 58 років
Необхідно
Будь-яка
Цільна кров
Де здати кров? Київський міський центр крові
Київ, вул. Максима Берлинського, 12
Місце лікування
Київська міська клінічна лікарня №9, відділення гематології 1
Допомогти
Мишко Олег Іванович

Історія реципієнта

Олег хворіє на хронічний лімолейкоз. 2 роки назад пройшов курс хіміотерапії і настала ремісія. Але тепер знову почалося загострення хвороби, яке погіршується ще й проблемами по неврології.

Олегові потрібні донори будь-якої групи крові.

Артем, син: "В лікарню тато потрапив з дуже поганими аналізами крові - лейкоцити 200, гемоглобін 40. З таким гемоглобіном важко пройти навіть 10 метрів. Потрібні донори будь-якої групи, для поповнення банку крові. Тоді вже лікарня виділяє для вливання потрібну йому групу. В батька пожиттєва інвалідність І групи. Будемо дуже вдячні за допомогу. Зараз дуже скрутно з фінансами і донорами."

Додано: 5 місяців назад. Остання зміна: 17 днів назад.

Відповіді на часті запитання

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.
Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.
Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.
Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.
Слідкуйте за нами у соціальних мережах