Мокан Іван Васильвич

Гостра лейкемія. Це пухлинний процес з первинною локалізацією у кістковому мозку, що характеризується проліферацією та акумуляцією морфологічно незрілих клітин – бластів, які походять з лейкемічно-трансформованих гемопоетичних клітин-попередників, мієлоїдного або лімфоїдного ряду.

Кроводачі
Вік 6 років
Необхідно
Друга позитивна, A(II)Rh(+)
Тромбоцитна маса
Де здати кров? Прикарпатський обласний центр служби крові
Івано-Франківськ, вул. С. Бандери, 23
Місце лікування
Івано-Франківська обласна дитяча клінічна лікарня, онкогематологічне відділення, реанімація
Допомогти
Мокан Іван Васильвич

Історія реципієнта

З 1 вересня Іванко лікується від лейкозу. Хлопчикові терміново потрібні донори тромбоцитної маси з 2 плюс або мінус групою крові.

Родина хлопчика з Верховинського району, знайомих у Франківську мало. Тому дуже потребують донорської допомоги.

Василина, мама: "У Іванка боліли зуби, а потім ми помітили великий лімфовузол на шиї. Звернулися до лікарні і після проб виявили лейкоз. Зараз проходимо хіміотерапію. Дуже потрібні донори."

Додано: 6 днів назад. Остання зміна: 3 годин назад.

Відповіді на часті запитання

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.
Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.
Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.
Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.
Слідкуйте за нами у соціальних мережах