Наливайко Яніс Янісович

Медулобластома. Злоякісна пухлина з медулобластів, незрілих клітин глії. Місце локалізації новоутворення зазвичай в черв’яку мозочка, розташованому недалеко від 4-го шлуночка головного мозку. У дорослих і переважно у дітей характерна симптоматика ракової інтоксикації.

Кроводачі
Вік 16 років
Необхідно
Перша негативна, O(I)Rh(-)
Тромбоцитна маса
Центр крові Комунальне неприбуткове підприємство: Київський міський центр крові
Київ, вул. Максима Берлинського, 12
Київський міський клінічний онкологічний центр, дитяче відділення
Допомогти
Наливайко Яніс Янісович

Після хімії в таблетках, яка не дала жодного результату, Янісу знову розпочали інфузійну хіміотерапію. Зараз він закінчив 4 блок хіміотерапії, у нього дуже впали показники тромбоцитів.

!!Терміново, на 19 лютого, потрібні донори з 1+ або 1- групою крові для здачі тромбоконцентрату.

Валентина, мама: "Через постійні головні болі, рвоту ми звернулися до лікарів. В січні 2018 року у сина виявили пухлину, а вже 30 січня - прооперовано. Після хірургічного втручання розпочався курс лікування. Позаду вже 14 хіміотерапій, променева терапія, хімія в таблетках".

Додано: 4 місяців назад. Остання зміна: 4 днів назад.

Подобається те, що ми робимо?

Стань другом і меценатом проекту ДонорUA. Це дозволить нам створювати більше корисного контенту, проводити більше донорських акцій та, як наслідок, допомогати більшій кількості людей.

Підпишись на наш канал в Telegram! В каналі ми будемо публікувати цікаві факти, дописи, анонси, що пов'язані з донорством крові, сучасними трендами в медицині та інші інсайти.

Хочу здати кров. Що далі?

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.

Я не бачу контактні дані реципієнта

Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.

Чи можу здати кров реципієнту без реєстрації?

Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.

У мене інша група крові. Що робити?

Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.