Насібова Лейла Анар кизи

Гострий лімфобластний лейкоз. Онкологічне захворювання крові, гостра форма лейкозу (лейкемії), рак білих кров'яних клітин, що характеризується проліферацією і накопиченням ракових, незрілих білих кров'яних тілець, відомих як лімфобласти.

Кроводачі
Вік 12 років
Необхідно
Друга позитивна, A(II)Rh(+)
Тромбоцитна маса
Де здати кров? Дніпропетровська обласна станція переливання крові
Дніпро, пр. Б. Хмельницького, 17
Місце лікування
Дніпропетровська обласна дитяча клінічна лікарня, відділення гематології
Допомогти
Насібова Лейла Анар кизи

Історія реципієнта

Лейла терміново потребує допомоги донорів тромбоцитної маси з 2+ групою крові.

Дівчинка потрапила до лікарні з діагнозом лейкоз (рак крові). Їй проводять хіміотерапію, але зараз були змушені припинити введення препаратів, оскільки в дитини критично знижуються життєвоважливі показники крові.

Дівчинці щоденно проводять переливання. Батьки не можуть самостійно знайти таку величезну кількість донорів.

Наталія, мама: "Моя донька на лікуванні понад 2 місяці. Показники тромбоцитів дуже низькі. За весь час лікування щодня вводять по 2 пакети тромбоцитів і вище межі 50-60 вони не піднімаються."

Додано: 6 місяців назад. Остання зміна: місяць назад.

Відповіді на часті запитання

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.
Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.
Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.
Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.
Підтримати ДонорUA

Стань другом ДонорUA

Підтримай популяризацію безоплатного та добровільного донорства крові в Україні

Допомогти