Назаренко Олександр Володимирович

Флегмона. Це розлите гнійне запалення м'яких тканин, що характеризується їх просяканням гноєм з тенденцією до швидкого поширення й залучення до процесу прилеглих м'язів, сухожиль, жирової клітковини.

Кроводачі
Вік 63 роки
Необхідно
Друга негативна, A(II)Rh(-)
Плазма
Цільна кров
Центр крові Комунальний заклад Черкаська обласна лікарня Черкаської обласної ради
Черкаси, вул. Менделєєва, 3
Черкаська обласна лікарня, хірургічне відділення
Допомогти
Назаренко  Олександр  Володимирович

Олександр Володимирович зараз після операції, у нього погано заживають шви, низький гемоглобін та показники білка в крові.

Зараз терміново потрібні донори з 2- групою крові.

Ольга, донька: "28 грудня 2019 року татові поставили діагноз - флегмона. 3 січня йому провели операцію і зараз у нього дуже низький гемоглобін, тому потрібні донори".

Додано: 8 днів назад. Остання зміна: 7 днів назад.

Подобається те, що ми робимо?

Стань другом і меценатом проекту ДонорUA. Це дозволить нам створювати більше корисного контенту, проводити більше донорських акцій та, як наслідок, допомогати більшій кількості людей.

Підпишись на наш канал в Telegram! В каналі ми будемо публікувати цікаві факти, дописи, анонси, що пов'язані з донорством крові, сучасними трендами в медицині та інші інсайти.

Хочу здати кров. Що далі?

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.

Я не бачу контактні дані реципієнта

Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.

Чи можу здати кров реципієнту без реєстрації?

Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.

У мене інша група крові. Що робити?

Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.