ДонорUA допоміг 3000+ реципієнтам знайти донорів крові. Стань патроном ДонорUA та допоможи врятувати ще більше життів разом з нами!
Підтримати ДонорUA на Patreon

Негру Поліна Іванівна

Лімфома Беркітта. Відноситься до числа так званих неходжкінських лімфом. Вона виходить з B-лімфоцитів, характеризується дуже високим ступенем злоякісності і має тенденцію до поширення за межі самої лімфатичної системи.

Кроводачі
Вік 7 років
Необхідно
Друга позитивна, A(II)Rh(+)
Плазма
Тромбоцитна маса
Цільна кров
Де здати кров? Центр служби крові Національної дитячої спеціалізованої лікарні ОХМАТДИТ МОЗ України
Київ, вул. В. Чорновола, 28/1, новий корпус, Сектор Б, Центр служби крові
Місце лікування
ОХМАТДИТ, гематологічне відділення
Допомогти
Негру Поліна Іванівна

Історія реципієнта

Полінка лікується в ОХМАТДИТі з січня. Дівчинка проходить курс хіміотерапії, і у неї критично знижуються життєвоважливі показники крові - гемоглобін, тромбоцити, лейкоцити.

Без переливання крові Полінка не може продовжувати лікування.

Дівчинці терміново потрібні донори з 2+ групою крові для здачі крові та тромбоцитної маси.

Додано: 18 днів назад. Остання зміна: вчора.

Відповіді на часті запитання

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.
Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.
Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.
Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.
Слідкуйте за нами у соціальних мережах