Олас Денис Борисович

Неходжкінські лімфоми. Це чисельна група гемобластозів, тобто пухлин, що вражають клітини крові лімфоцити. При неходжкінській лімфомі відбуваються анормальні зміни в одному з лімфоцитів, що призводить до появи великої кількості погано сформованих лімфоцитів, які утворюють пухлинні маси всередині лімфатичних вузлів та в інших частинах організму.

Кроводачі
Вік 12 роки
Необхідно
Третя позитивна, B(III)Rh(+)
Тромбоцитна маса
Цільна кров
Де здати кров? Центр служби крові Національної дитячої спеціалізованої лікарні ОХМАТДИТ МОЗ України
Київ, вул. В. Чорновола, 28/1, новий корпус, Сектор Б, Центр служби крові
Місце лікування
ОХМАТДИТ, Відділення хіміотерапії онкогематологічних захворювань
Допомогти
Олас Денис Борисович

Історія реципієнта

Денис лікується в ОХМАТДИТі з березня місяця. Діагноз: Т-клітинна лімфобластна лімфома з лейкемізацією. Перший гострий період.

Почали новий протокол хіміотерапії метотрексат, Денис важко його переносить. У дитини падають показники крові - гемоглобін і тромбоцити.

Потрібні донори з 3 плюс групою крові для здачі цільної крові та ТЕРМІНОВО донори з 3 плюс та мінус групами крові для здачі тромбоцитів.

Тетяна, мама: "Ми самі з Закарпаття. Знайомих у Києві немає, тож просимо допомоги донорів. Денис щойно розпочинає лікування, лікарі ще вирішують, за яким протоколом продовжувати хіміотерапію. Донори нам потрібні будуть тривалий час."

Просимо донорів звернути увагу!

  • Якщо ви здаєте тромбоцити в ОХМАТДИТі регулярно – просимо вас зателефонувати за номером 063 497 26 86 (рекрутер центру служби крові ОХМАТДИТу) і узгодити час та дату донації.

  • Якщо ви плануєте здавати тромбоцити вперше, то спочатку вам потрібно пройти обстеження в Центрі служби крові ОХМАТДИТу. У разі, коли результати ваших аналізів підходять для здачі тромбоцитів – вас запросять на здачу в узгоджений з вами час.

Додано: 3 місяців назад. Остання зміна: 3 днів назад.

Відповіді на часті запитання

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.
Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.
Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.
Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.
Слідкуйте за нами у соціальних мережах