Оліференко Олег Миколайович

Опікова хвороба. Захворювання, яке спричинює складний комплекс клінічних, анатомо-морфологічних, біохімічних, імунних, обмінних та інших розладів, змін та порушень, що виникають в організмі людини з опіком.

Кроводачі
Вік 39 років
Необхідно
Будь-яка
Плазма
Цільна кров
Центр крові Миколаївська обласна станція переливання крові
Миколаїв (Миколаївська область), пров. Радіо, 2
Міська лікарня №3, опікове відділення
Допомогти
Оліференко Олег  Миколайович

28 липня, при нез'ясованих обставинах, Олег отримав глибокі опіки тулуба, сідниць, верхніх та нижніх кінцівок на площі до 45%. Зараз чоловік проходить лікування пісял операції. Оперативне лікування з такими опіками неможливо без підтримки переливання компонентів крові. За період лікування Олегу вже проведено переливання еритроцитної маси та свіжозамороженої плазми. Чоловік потребує термінової допомоги донорів.

!! Просимо донорів копію довідок прикріплювати в своєму кабінеті на ДонорUA для підтвердження кроводач!!

Додано: 19 днів назад. Остання зміна: 9 днів назад.

Подобається, що ми робимо? Хочеш підтримати ДонорUA? Перейди за цим посиланням, та стань другом і меценатом проекту:

Become a patron

Підпишись на наш канал в Telegram! В каналі ми будемо публікувати цікаві факти, дописи, анонси, що пов'язані з донорством крові, сучасними трендами в медицині та інші інсайти.

Хочу здати кров. Що далі?

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.

Я не бачу контактні дані реципієнта

Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.

Чи можу здати кров реципієнту без реєстрації?

Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.

У мене інша група крові. Що робити?

Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.