Пархоменко Микола Олексійович

Виразка дванадцятипалої кишки. Це хронічне захворювання, в процесі якого на слизовій кишки (в деяких випадках і на прилеглих тканинах) утворюються виразки. Таке захворювання, як правило, носить циклічний характер.

Кроводачі
Вік 71 рік
Необхідно
Будь-яка
Цільна кров
Центр крові Комунальне неприбуткове підприємство: Київський міський центр крові
Київ, вул. Максима Берлинського, 12
Київська міська клінічна лікарня №12, хірургічне відділення
Допомогти
Пархоменко Микола Олексійович

Внаслідок гострого перебігу хвороби Микола Олексійович потрапив до лікарні. Зараз терміново потрібні донори з будь-якою групою крові.

Віталій, син: "Батькові стало погано, ми викликали машину швидкої допомоги. Там у нього виявили виразку дванадцятипалої кишки. Через низький гемоглобін йому проводять переливання".

Додано: 9 днів назад. Остання зміна: 6 днів назад.

Подобається, що ми робимо? Хочеш підтримати ДонорUA? Перейди за цим посиланням, та стань другом і меценатом проекту:

Become a patron

Підпишись на наш канал в Telegram! В каналі ми будемо публікувати цікаві факти, дописи, анонси, що пов'язані з донорством крові, сучасними трендами в медицині та інші інсайти.

Хочу здати кров. Що далі?

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті. В персональному кабінеті заповніть анкету донора та заплануйте кроводачу для обраного реципієнта. В назначений день в центрі крові вкажіть, кому саме ви хочете здати кров. Візьміть довідку, що підтверджує кроводачу, завантажте її в кабінеті та отримайте бонусні бали, які можна обміняти на подарунки від наших партнерів.

Я не бачу контактні дані реципієнта

Це зроблено задля безпеки реципієнтів та їх близьких і для запобігання шахрайства. Заплануйте кроводачу через сайт і ця інформація автоматично потрапить до наших координаторів, які скоординують всі подальші дії.

Чи можу здати кров реципієнту без реєстрації?

Так, звісно. Проте ваша реєстрація - додатковий крок до автоматизованого процесу, зручний кабінет донора, і більше шансів отримати сучасну службу крові в Україні.

У мене інша група крові. Що робити?

Перш за все, ви можете здати кров в загальний банк. А перелік рекомендованих для вас реципієнтів доступний в персональному кабінеті.